+90 (212) 238 88 08
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Macera Turları

10 Temmuz 2017
484 kez görüntülendi
Macera Turları

1 yılda 4 mevsimi yaşayan Ülkemizde Balon ile Kuşbakışı Kapadokya’yı gezmek, Mükemmel bir rafting yapmak veya Dağ tırmanışları yapmaya ne dersiniz ? Tatil heyecanını bizimle zirveye taşıyın !

 

 

 

BOZKAYA DAĞI (3350 M) TIRMANIŞI ALADAĞLAR
Ülkemizde dağcılık deyince ilk akla gelen bölge şüphesiz Torosların eşsiz bölgesi Aladağlar. Adeta bizim de yuvamız gibi olan bölgede tırmanış aktivitelerinin her türüne imkân veren dağlar, rotalar var. Bu kez sizler için Narpuz Vadisinin bekçiliğini yapan eski bir dostumuza götürüyoruz. Görece kolay rotası, konumu nedeniyle etkileyici bir manzaraya sahip zirvesi bu turdaki hedefimiz.

GEYİKBAYIRI KAYA TIRMANIŞI KURSU VE TURU
Bizlerle dağlarda ve doğa aktivitelerinde birlikte olan katılımcılarımızdan gelen taleplerin de etkisi ile Avrupa’nın en önemli spor tırmanış alanlarından biri olan Geyikbayırı’nda sizler için tadına doyamayacağınız bir etkinlik düzenledik.

HASANDAĞ ( 3267 m ) TIRMANIŞI / Kamplı
3265 m yüksekliğindeki Hasandağ baharda şüphesiz başka güzel, bir başka çekicidir. Hatta söylemek gerekir ki kardan makyajı olmadan bu dağa çıkışlar tecrübeli yürüyüşçüler ve dağ sporcuları için pek de çekici sayılmaz. Ama ne zaman ki bahar gelir yaylaları yeşile boyanmaya başlar işte o zaman zevkli bir kamp ve tırmanış için vakit tamamdır. Kulvarlarında hala kar varken dağcıları, tecrübeli yürüyüşçüleri ve doğa sporcularını çeker.

EMLER DAĞI (3723 m) TIRMANIŞI
Bu sefer de her yıl ziyaret ettiğimiz bir zirveye gidiyoruz. Yükseklere hazırlananlar için de ideal bir etkinlik yapacağız. Eğer gözünüz yükseklerde tırmanış ve uzun yürüyüşler yapmaksa, tecrübe edinmek ya da yükseğe uyum sağlamak istiyorsanız bu tırmanış tam size göre…

DEMİRKAZIK DAĞI (3756 m) TIRMANIŞI

Ülkemizde dağcılık deyince ilk akla gelen bölge şüphesiz Toroslar’ ın eşsiz bölgesi Aladağlar. Adeta bizim de yuvamız gibi olan bölgede tırmanış aktivitelerinin her türüne imkân veren dağlar, rotalar var. Bu kez sizler için Aladağların efendisi sayılan Demirkazık Dağı’na tırmanmaya gidiyoruz. Zorlu bir klasik rota, sıkı bir özel tırmanış turu olacak bu etkinliğimize sadece sınırlı sayıda katılımcı alıyoruz.
15-17 Eylül 2017 / Son Başvuru Tarihi: 1 Eylül 2017, Cuma

LAHİTKAYA DAĞI (3150 m) TIRMANIŞI

Ülkemizde dağcılık deyince ilk akla gelen bölge şüphesiz Torosların eşsiz bölgesi Aladağlar. Adeta bizim de yuvamız gibi olan bölgede tırmanış aktivitelerinin her türüne imkân veren dağlar, rotalar var. Bu kez sizler için Sıyırmalık ve Emli Vadilerinin bekçiliğini yapan eski bir dostumuza götürüyoruz. Görece kolay rotası, konumu nedeniyle etkileyici bir manzaraya sahip zirvesi bu turdaki hedefimiz.

ERCİYES DAĞI ( 3917m ) TIRMANIŞI

İç Anadolu’ nun en yüksek dağı Erciyes’e sıkı bir tırmanış düzenledik. Bu tırmanış gerçek bir dağcılık etkinliğidir. Gerçek dağcılığın tadına varmak isteyenlere duyurulur ! İç Anadolu dağları bu mevsimde halen karla kaplı iken heybetli görüntüleri, çok zevkli tırmanışlara elverişli rotaları onları konulamaz kılıyor. Sizleri keyifli bir tırmanışa çağırıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?